A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale korasy :-D
niepodległość? ale od 1989 r. mam rozumiec? :--D bo po 1945 do 89 była sowicka OKUPACJA! takie marsze kojarza sie jendoznacznie ale nic dziwnego, skoro lenin na czele :D
Polska dla polaków jak nie pasuje to cześć jedź truskawki zbierac
Jest wolność!!! A jak nie pasuje to narzekać Elblążanie, świetnie to Nam wychodzi!!!:)
Żelazne dowody na wolność i niepodległość http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk
Oj macie wy pojęcie na czy to święto polega. Najpierw do kościółka a potem hasła "Polska dla Polaków". Czy przyjdą czasy, gdy ten naród zmądrzeje i przestanie wstyd przynosić swoimi zacofanymi prostackimi poglądami?
Polska? A co to takiego? Każdy mądry przy swoim korycie czyż niee? Popatrz w lustro i sie uśmiechni szyderczo :) Widzisz jakei to proste? :-) kij tam z polską skoro nie umiemy rządzic. rozbiory, wojna, prl - wstyd. Teraz niby lepiej? Siła wyższa trzeba coś robić. Jeszcze moze wojna przyjść. Mamy okres "20" lecia "międzywojennego" liczac od 1989.jeszcze historia moze sie powtórzyć; )
Ludzie!!! obejrzyjcie ten filmik i przemyslcie przez chwile jak zachowuje sie anarchistyczna mlodziez i wspomagajaca ja policja w tym kraju...->> http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
ale kto kogo i o co chodzi? dlaczego sie bija? przeciez wszyscy to polacy; )
teraz widac jak polska jest podzielona. Moze obalimy sytem jak w panstwach bliskiego wschodu; ) przydałaby sie jakas anarchia moze praca bedzie w elblagu :D