UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do bezczelnego mieszkanca elblaga wpis wyżej: zajmij sie lepiej swimi brudami, a nie oceniasz i oczerniasz innych. KIm jesteś ze masz prawo sie czepiac? Elita? haha ty sie nie mieszaj do wychowania i z pretensjami to pisz ale do gorbaczowa; D pfff znalazł się oceniacz. Nie ma obowiązku.