UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do bezczelnego mieszkanca elblaga wpis wyżej: zajmij sie lepiej swimi brudami, a nie oceniasz i oczerniasz innych. KIm jesteś ze masz prawo sie czepiac? Elita? haha ty sie nie mieszaj do wychowania i z pretensjami to pisz ale do gorbaczowa; D pfff znalazł się oceniacz. Nie ma obowiązku.


Anuluj