UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co z tego, że pracy nie ma i chleba, ważne, że są igrzyska, co, Grzesiu?A Ty durny Polaku świętuj, i dalej zaciskaj pasa, bo od stycznia 2012r. w prezencie Ci władza funduje kolejne POdwyżki prądu, gazu, paliwa itp. itd.
Liberum Veto !