UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polska? A co to takiego? Każdy mądry przy swoim korycie czyż niee? Popatrz w lustro i sie uśmiechni szyderczo :) Widzisz jakei to proste? :-) kij tam z polską skoro nie umiemy rządzic. rozbiory, wojna, prl - wstyd. Teraz niby lepiej? Siła wyższa trzeba coś robić. Jeszcze moze wojna przyjść. Mamy okres "20" lecia "międzywojennego" liczac od 1989.jeszcze historia moze sie powtórzyć; )


Anuluj