UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj macie wy pojęcie na czy to święto polega. Najpierw do kościółka a potem hasła "Polska dla Polaków". Czy przyjdą czasy, gdy ten naród zmądrzeje i przestanie wstyd przynosić swoimi zacofanymi prostackimi poglądami?

fat

Anuluj