UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj macie wy pojęcie na czy to święto polega. Najpierw do kościółka a potem hasła "Polska dla Polaków". Czy przyjdą czasy, gdy ten naród zmądrzeje i przestanie wstyd przynosić swoimi zacofanymi prostackimi poglądami?
fat