UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niepodległość? ale od 1989 r. mam rozumiec? :--D bo po 1945 do 89 była sowicka OKUPACJA! takie marsze kojarza sie jendoznacznie ale nic dziwnego, skoro lenin na czele :D
niepodległość? ale od 1989 r. mam rozumiec? :--D bo po 1945 do 89 była sowicka OKUPACJA! takie marsze kojarza sie jendoznacznie ale nic dziwnego, skoro lenin na czele :D