UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

teraz widac jak polska jest podzielona. Moze obalimy sytem jak w panstwach bliskiego wschodu; ) przydałaby sie jakas anarchia moze praca bedzie w elblagu :D


Anuluj