UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
teraz widac jak polska jest podzielona. Moze obalimy sytem jak w panstwach bliskiego wschodu; ) przydałaby sie jakas anarchia moze praca bedzie w elblagu :D
teraz widac jak polska jest podzielona. Moze obalimy sytem jak w panstwach bliskiego wschodu; ) przydałaby sie jakas anarchia moze praca bedzie w elblagu :D