UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj macie wy pojęcie na czy to święto polega. Najpierw do kościółka a potem hasła "Polska dla Polaków". Czy przyjdą czasy, gdy ten naród zmądrzeje i przestanie wstyd przynosić swoimi zacofanymi prostackimi poglądami?

fat