26
05.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Switny mecz!!!!! pozdro dla Kasi C :P
Her Flik :) (2011.11.06)

info

0  
  0
pozdro dla Mariana S
Von VaclaV (2011.11.06)

info

0  
  0
Helmut jeśli przeszkadzają Ci mamuśki z dziećmi i dzieci z podstawówki to znaczy, że rozmowa z Tobą jest poniżej mojego poziomu. Pozdrawiam Cię i zacznij chodzić na mecze piłki nożnej. Tam nie spotkasz ani jednych, ani drugich, ale może trafisz na swojego. Odwiedzimy Cię wówczas na urazówce :) Mnie cieszy, że na trybunach jest dużo dzieci, rodzin. .. wolę siedzieć obok nich niż obok grupy tzw. kiboli z policyjna obstawa przy boku :)
Kibic z dala (2011.11.06)

info

0  
  0
Mecz super!!! Pełen emocji!Brawo Dziewczyny:)Tak Dalej:) Ps. Panie Trenerze moze czas na zrobienie zmian w bramce, widac Ewelina jest bez formy:(Moze ktos wie co sie dzeje z Bramkarka MAŁGORZATA KOCHAŃSKA???
START FOREVER (2011.11.06)

info

0  
  0
Czepiacie się. .. a może dziewczyna zagrała mimo, że jest chora. .. kto wie czy nie na antybiotykach? Stad ta słabsza dyspozycja. O ile pamiętam. .. całkiem niedawno w Lublinie została wybrana najlepsza zawodniczką spotkania. .. Powodzenia dziewczyny! Po to są 2 bramkarki żeby grała ta która jest w lepszej dyspozycji dnia i tak się stało :)
Myśląca pozytywnie (2011.11.07)

info

0  
  0
Trener wyraźnie się "podpalił" twierdząc, że. .. możemy wygrywać z każdym. .. Tak nie jest. Start grał z dużym zaangażowaniem i chwała zawodniczkom. Czym innym jest jednak zasłużona choć dość szczęśliwa wygrana z dobrym zespołem z Koszalina a czym innym aktualne walory sportowe zespołu. Te nie pozwalają na wygranie z każdym. Oby wystarczyły na Ruch nie marząc już o Zagłębiu.
(2011.11.08)

info

0  
  0