UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trener wyraźnie się "podpalił" twierdząc, że. .. możemy wygrywać z każdym. .. Tak nie jest. Start grał z dużym zaangażowaniem i chwała zawodniczkom. Czym innym jest jednak zasłużona choć dość szczęśliwa wygrana z dobrym zespołem z Koszalina a czym innym aktualne walory sportowe zespołu. Te nie pozwalają na wygranie z każdym. Oby wystarczyły na Ruch nie marząc już o Zagłębiu.