UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mecz super!!! Pełen emocji!Brawo Dziewczyny:)Tak Dalej:) Ps. Panie Trenerze moze czas na zrobienie zmian w bramce, widac Ewelina jest bez formy:(Moze ktos wie co sie dzeje z Bramkarka MAŁGORZATA KOCHAŃSKA???

START FOREVER

Anuluj