UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Helmut jeśli przeszkadzają Ci mamuśki z dziećmi i dzieci z podstawówki to znaczy, że rozmowa z Tobą jest poniżej mojego poziomu. Pozdrawiam Cię i zacznij chodzić na mecze piłki nożnej. Tam nie spotkasz ani jednych, ani drugich, ale może trafisz na swojego. Odwiedzimy Cię wówczas na urazówce :) Mnie cieszy, że na trybunach jest dużo dzieci, rodzin. .. wolę siedzieć obok nich niż obok grupy tzw. kiboli z policyjna obstawa przy boku :)
Kibic z dala