UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mecz super!!! Pełen emocji!Brawo Dziewczyny:)Tak Dalej:) Ps. Panie Trenerze moze czas na zrobienie zmian w bramce, widac Ewelina jest bez formy:(Moze ktos wie co sie dzeje z Bramkarka MAŁGORZATA KOCHAŃSKA???

START FOREVER