UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czepiacie się. .. a może dziewczyna zagrała mimo, że jest chora. .. kto wie czy nie na antybiotykach? Stad ta słabsza dyspozycja. O ile pamiętam. .. całkiem niedawno w Lublinie została wybrana najlepsza zawodniczką spotkania. .. Powodzenia dziewczyny! Po to są 2 bramkarki żeby grała ta która jest w lepszej dyspozycji dnia i tak się stało :)
Myśląca pozytywnie