26
05.11.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Helmut. .. znaczy prawdziwy kibic to Ty - czy tak? Kolego o dumnie brzmiącym nicku - nasi kibice to bezsprzecznie Mistrzowie Polski !!! Na żadnym spotkaniu Superligi Kobiet nie ma tak licznej widowni. Tylko Elbląg wyróżnia się na tym tle i chwała nam Kibicom za to. To dzięki kibicom wczoraj dziewczyny czuły, że nie są same. Nawet jak zagrają gorszy mecz to na nas kibiców mogą liczyć. Udowodniliśmy to na początku sezonu, który nie był co tu dużo mówić udany. .. Sport to rywalizacja. .. raz się wygrywa innym razem. .. bywa różnie :)
kibic z dala (2011.11.06)

info

0  
  0
wiecie co?mialem isc na ten mecz. .. ale poszlem na OLIMPIE i potem nie chcialo mi sie!ale teraz bede chodzil na START i OLIMPIE widze ze te dziewczyny/kobiety super graja. .. a jak taka publicznosc i tyle osob to ide na pewno!
(2011.11.06)

info

0  
  0
Ludzie Gadacie, że kibice byli słabo, ja uważam, że jakbyście sami ruszyli tyłki i wzieli się do roboty to pomoglibyście Klubowi Kibica. Jak krzyczą, że ręce do góry, to ręce do gory, jak krzyczą wszyscy wstają to wstają, a nie siedzą na tyłkach i marudzą, że kibice byli słabi, następnym razem ręce do gory, d*py do gory i jedziemy ! ! ! - START ELBLĄG :)
kibic EKS (2011.11.06)

info

0  
  0
gratulacje dla zawodniczek i dla Justyny -trenerki. wielkie brawa
sks45 (2011.11.06)

info

0  
  0
---kibic z dala--- to byl moj trzeci mecz ktory widzialem i stanowczo stwierdzam ze z Piotrcovia i Vistalem kibice w mniejszej ilosci byli bardziej slyszalni. Liczy sie ilosc czy jakosc? Jesli uwazasz ze grupa dzieci z podstawowki i mamuski karmiace to super kibice dodam ze ci pierwsi zostawili po sobie pogniecione puszeczki po coli (smieciarze) to super kibice (ilosc sie liczy wg ciebie) to OK Elblag rzadzi!!! wynik jest wynikiem :D pozdrawiam PS nick nie ma tu nic do rzeczy pajacu
Helmut :) (2011.11.06)

info

0  
  0
---kibic z dala--- uwazasz ze tylko ilosc sie liczy??? to moze posprzatasz ten syf po malolatach z podstawowki. .. liczy sie sztuka?. .. im wiecej tym lepiej?. .. to byl moj 3 mecz i stwierdzam ze z potrcovia i vistalem kibice byli bardziej slyszalni. .. Super mecz!!!!!
Helmut :) (2011.11.06)

info

0  
  0
Helmut, problem był w tym że dzieciory zawsze krzyczały coś innego niż reszta. ..
(2011.11.06)

info

0  
  0
a legia legia kurczak a legia legia kurczak!!! to krzyczaly??? ilosc sie podobno liczy. Syf sam sie posprzata. ..
Helmut :) (2011.11.06)

info

0  
  0
Helmut, czemu bijesz do mnie, to nie ja stwierdziłem że ilość się liczy a wręcz przeciwnie :)
(2011.11.06)

info

0  
  0
niechce mi sie gadac pisac. .. .
Helmut :) (2011.11.06)

info

0  
  0