UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

---kibic z dala--- uwazasz ze tylko ilosc sie liczy??? to moze posprzatasz ten syf po malolatach z podstawowki. .. liczy sie sztuka?. .. im wiecej tym lepiej?. .. to byl moj 3 mecz i stwierdzam ze z potrcovia i vistalem kibice byli bardziej slyszalni. .. Super mecz!!!!!

Helmut :)