UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Helmut. .. znaczy prawdziwy kibic to Ty - czy tak? Kolego o dumnie brzmiącym nicku - nasi kibice to bezsprzecznie Mistrzowie Polski !!! Na żadnym spotkaniu Superligi Kobiet nie ma tak licznej widowni. Tylko Elbląg wyróżnia się na tym tle i chwała nam Kibicom za to. To dzięki kibicom wczoraj dziewczyny czuły, że nie są same. Nawet jak zagrają gorszy mecz to na nas kibiców mogą liczyć. Udowodniliśmy to na początku sezonu, który nie był co tu dużo mówić udany. .. Sport to rywalizacja. .. raz się wygrywa innym razem. .. bywa różnie :)

kibic z dala