UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
---kibic z dala--- to byl moj trzeci mecz ktory widzialem i stanowczo stwierdzam ze z Piotrcovia i Vistalem kibice w mniejszej ilosci byli bardziej slyszalni. Liczy sie ilosc czy jakosc? Jesli uwazasz ze grupa dzieci z podstawowki i mamuski karmiace to super kibice dodam ze ci pierwsi zostawili po sobie pogniecione puszeczki po coli (smieciarze) to super kibice (ilosc sie liczy wg ciebie) to OK Elblag rzadzi!!! wynik jest wynikiem :D pozdrawiam PS nick nie ma tu nic do rzeczy pajacu
Helmut :)