UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiecie co?mialem isc na ten mecz. .. ale poszlem na OLIMPIE i potem nie chcialo mi sie!ale teraz bede chodzil na START i OLIMPIE widze ze te dziewczyny/kobiety super graja. .. a jak taka publicznosc i tyle osob to ide na pewno!


Anuluj