UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie Gadacie, że kibice byli słabo, ja uważam, że jakbyście sami ruszyli tyłki i wzieli się do roboty to pomoglibyście Klubowi Kibica. Jak krzyczą, że ręce do góry, to ręce do gory, jak krzyczą wszyscy wstają to wstają, a nie siedzą na tyłkach i marudzą, że kibice byli słabi, następnym razem ręce do gory, d*py do gory i jedziemy ! ! ! - START ELBLĄG :)
kibic EKS