UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie Gadacie, że kibice byli słabo, ja uważam, że jakbyście sami ruszyli tyłki i wzieli się do roboty to pomoglibyście Klubowi Kibica. Jak krzyczą, że ręce do góry, to ręce do gory, jak krzyczą wszyscy wstają to wstają, a nie siedzą na tyłkach i marudzą, że kibice byli słabi, następnym razem ręce do gory, d*py do gory i jedziemy ! ! ! - START ELBLĄG :)

kibic EKS