A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest rezultat rozmowy przez telefon podczas kierowania samochodem.
Wypadki byly i będą nieważne kto prowadzi, kobiety czy mężczyźni tak już jest a kobiety jeżdżą wcale nie gorzej od mężczyzn, widziałem ostatnio na mieście jak fajna laleczka prowadziła autobus i szło jej to całkiem sprawnie a ta kobitka pewnie się zagapiła.
Chyba spieszyła się na bzykanko
Z moich codziennych obserwacji wynika, że kobiety nie sa wcale lepszymi kierowcami i jezdzą coraz gorzej, czytaj. niebezpieczniej.
uhhmmm a od kiedy faceci mysla?? udowodniono przeciez ze faceci mysla nie ta glowka co kobiety!!!Panowie nie robcie z siebie wariatow; -)To nie cyrk! Niunia
ofiara to Ty Królu Maciusiu I
Do Król maciuś 1 - jeśli jeździsz tak samo dobrze jak stoisz z ortografią to nie chciałabymbym cię spotkać na swojej drodze bo kolizja z twojej winy murowana i byłbyś w plecy. Zamiast wymądrzać się na temat kierowców zajrzyj najpierw do słownika ortograficznego i sprawdź jak się pisze artykuły, bo każdy uczeń 2 klasy szkoły podstawowej mógłby ci udzielać korepetycji z ortografii.
Takie są skutki jazdy samochodem gadajac przez telefon. .. .a Moze też sobie wcześniej cos wypila??? Wogóle by mnie to nie zdziwiło. ..
Czesiek Ty w szkole to chyba uczyłeś się tylko pisania a czytania to już nie, przecież wyraźnie napisali, że badanie alkotestem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.
A czy Czesiek napisał, że wypiła alkohol? :oD