UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypadki byly i będą nieważne kto prowadzi, kobiety czy mężczyźni tak już jest a kobiety jeżdżą wcale nie gorzej od mężczyzn, widziałem ostatnio na mieście jak fajna laleczka prowadziła autobus i szło jej to całkiem sprawnie a ta kobitka pewnie się zagapiła.


Anuluj