UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z moich codziennych obserwacji wynika, że kobiety nie sa wcale lepszymi kierowcami i jezdzą coraz gorzej, czytaj. niebezpieczniej.
Z moich codziennych obserwacji wynika, że kobiety nie sa wcale lepszymi kierowcami i jezdzą coraz gorzej, czytaj. niebezpieczniej.