UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z moich codziennych obserwacji wynika, że kobiety nie sa wcale lepszymi kierowcami i jezdzą coraz gorzej, czytaj. niebezpieczniej.


Anuluj