UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wypadki byly i będą nieważne kto prowadzi, kobiety czy mężczyźni tak już jest a kobiety jeżdżą wcale nie gorzej od mężczyzn, widziałem ostatnio na mieście jak fajna laleczka prowadziła autobus i szło jej to całkiem sprawnie a ta kobitka pewnie się zagapiła.