A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Baby są jakieś INNE
ciocia mieszka może na władysława 4?
ona od 11 lat bez kolizji-Ty to masz szczęście, tego co wyśmaiałaś za byki to ma pecha poprostu wcisnął za szybko "alt"i gotowe. O wy BABY zero pokory, jak można komuś dokopać to podwójnie Tak generalnie to i tak pszeciesz wiadomo oco hodzi
do wejhf: a ty te swoje bzdety na kolejnym forum wypisujesz - przytoczę co ci odpisali na elnews: ". .. A próg zwalniający to sobie w kuchni przed lodówką postaw. A o graniczenie prędkości przed swoim wc sobie zrób. "
jacy wy wszyscy mądrzy. ajajajaj. .. nic dziwnego, że elbląg pada, jak tacy mądrzy ludzie tu mieszkają
idiotka!!!!
Szkoda mi tych wszystkich co piszą takie głupoty. Każdemu się może zdarzyć po co te idiotyczne osądzenia.
Szkoda tobyć tylko kierowcy i pasażera prawidłowo poruszającego się samochodu. Ja bym głupiemu babsku wytoczyła powództwo cywilne za szkody moralne.