29
20.10.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Baby są jakieś INNE
marco25 (2011.10.21)

info

0  
  0
ciocia mieszka może na władysława 4?
egon785 (2011.10.21)

info

0  
  0
ona od 11 lat bez kolizji-Ty to masz szczęście, tego co wyśmaiałaś za byki to ma pecha poprostu wcisnął za szybko "alt"i gotowe. O wy BABY zero pokory, jak można komuś dokopać to podwójnie Tak generalnie to i tak pszeciesz wiadomo oco hodzi
nik (2011.10.21)

info

0  
  0
do wejhf: a ty te swoje bzdety na kolejnym forum wypisujesz - przytoczę co ci odpisali na elnews: ". .. A próg zwalniający to sobie w kuchni przed lodówką postaw. A o graniczenie prędkości przed swoim wc sobie zrób. "
do wejhf (2011.10.21)

info

0  
  0
jacy wy wszyscy mądrzy. ajajajaj. .. nic dziwnego, że elbląg pada, jak tacy mądrzy ludzie tu mieszkają
(2011.10.21)

info

0  
  0
idiotka!!!!
ewella (2011.10.21)

info

0  
  0
baba za kierownicą!!!. .. .bo pewnie myślała że można. .. .dobrze że drzewo jakieś na ulice nie wyskoczyło!!!!
jojo33342 (2011.10.21)

info

0  
  0
Szkoda mi tych wszystkich co piszą takie głupoty. Każdemu się może zdarzyć po co te idiotyczne osądzenia.
On* (2011.10.21)

info

0  
  0
Szkoda tobyć tylko kierowcy i pasażera prawidłowo poruszającego się samochodu. Ja bym głupiemu babsku wytoczyła powództwo cywilne za szkody moralne.
ewella (2011.10.21)

info

0  
  0