Wypadek na skrzyżowaniu

29
20.10.2011
Wypadek na skrzyżowaniu
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (20 października) około godz. 18.35 na skrzyżowaniu ul. Gen. Grota Roweckiego i Traugutta doszło do wypadku. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Karetki pogotowia ratunkowego zabrały dwie ranne osoby do szpitala. Ruch w rejonie wypadku był utrudniony. Zobacz zdjęcia.
Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu policjanci na podstawie zeznań kilku świadków, kierująca oplem meriva jadąc ul. Nitschmana w kierunku Traugutta wjechała na skrzyżowanie z ul. Gen. Grota Roweckiego na czerwonym świetle. Jadący ul. Grota Roweckiego w kierunku 12 Lutego i mający zielone światło kierowca toyoty corolla nie miał praktycznie żadnych szans na zahamowanie i uderzył w bok merivy. Siła uderzenia wyrzuciła opla na uliczną wysepkę.
   [fotoc]
   Na miejscu błyskawicznie pojawiły się karetki pogotowia ratunkowego i policja. Dwie kobiety - kierująca oplem i pasażerka toyoty - zostały zabrane do szpitala. Według naszych informacji ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie alkotestem nie wykazało zawartości alkoholu w organizmach kierowców biorących udział w wypadku. W rejonie zdarzenia panowały niewielkie utrudnienia w ruchu.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaki to wypadek? Gdzie ofiary? To tylko kolizja! Co za. .. piszą takie artykóły?
Król maciuś I (2011.10.20)

info

0  
  0
I dla sprawczyni wypadku mandat karny 300 pln.
(2011.10.20)

info

0  
  0
To moja ciocia od tej Merivy, a mówiłem, że na czerwonym się nie jeździ.
siostrzeniec (2011.10.20)

info

0  
  0
artykUły
M.J. (2011.10.20)

info

0  
  0
a co się stało
kuciwons (2011.10.20)

info

0  
  0
Zatrzymać ciotce Prawo Jazdy i skierować na ponowny kurs Starsze kobiety za kierownicą to horror.
(2011.10.20)

info

0  
  0
tam powinno byc fotoradar progi zwalniajace lub ograniczenie predkosci dla kierowcówzakaz lewoskrętu z Bema - przy zjazdach na Mickiewicza i Kościuszki.
wejhf (2011.10.20)

info

0  
  0
Prędzej bym napisał że zderzyło się dwóch kierowców w samochodach osobowych bo samochody same się nie zderzają. Co wy na to ??
ZebMckaine (2011.10.20)

info

0  
  0
a dzis wlasnie bronilam kobiety klocac sie z kolega ze jezdza lepiej hmmm chyba mial racje mowiac ze baby sa. .. i nadaja sie do garow!!! Jeden % kobiet potrafi jezdzic w tym ja. Blondi
(2011.10.20)

info

0  
  0
a ja się na tym nie znam
bojący dudek (2011.10.20)

info

0  
  0