UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Król maciuś 1 - jeśli jeździsz tak samo dobrze jak stoisz z ortografią to nie chciałabymbym cię spotkać na swojej drodze bo kolizja z twojej winy murowana i byłbyś w plecy. Zamiast wymądrzać się na temat kierowców zajrzyj najpierw do słownika ortograficznego i sprawdź jak się pisze artykuły, bo każdy uczeń 2 klasy szkoły podstawowej mógłby ci udzielać korepetycji z ortografii.

ona od 11 lat bez kolizji

Anuluj