19
14.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jaki konkretny motor??? przecież to romet, a nie żaden motor.
rufioo (2011.09.14)

info

0  
  0
no cóż motocykliści muszą uważać szczególnie ci od jazdy w mieście na jednym kole a tak w ogóle to kto dał takim oszołomom prawo jazdy
słodki cukiereczek (2011.09.14)

info

0  
  0
3 komenty wyzej. .. .czlowieku. .. .oczy mi wypalilo od ilosci na. .ranych podstawowych bledow ortograficznych !!!
niewidomy (2011.09.14)

info

0  
  0
Panie Witoldzie Sadowski, proponuję udać się do szkoły na przyuczenie z języka polskiego, gdyż to co Pan napisał brzmi gorzej niż bełkot pijaka. Dobieranie i składanie słów woła o pomstę do nieba.
izi (2011.09.14)

info

0  
  0
Niech żyją kierowcy i niech dadzą żyć motocyklistom. Kierowcy patrzcie w lusterka motocykle są wszędzie. Pozdrowienia dla wszystkich zmotoryzowanych
(2011.09.14)

info

0  
  0
miał pecha ale tak nawiasem mówiąc przepisy drogowe należy respektować w miescie czy poza miastem pamietajmy nim ułanska krew w nas da znać zdrowia życze
JAN K (2011.09.14)

info

0  
  0
Statystyki policyjne od lat głoszą, że najwięcej wypadków powodują kierowcy w wieku do 30 lat. A ci swoje, seniorzy im wadzą. Widać nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem. Ile razy powtórzyć statystykę?
uf..... (2011.09.14)

info

0  
  0
A najlepsze jest to, że po całym zdarzeniu gość jadąc Hondą Civic urwał sobie lusterko o radiowóz :):)
Jurek Pomidorek (2011.09.14)

info

0  
  0
Ludzie ! Zamiast komentować zdarzenie niestety trzeba komentować komenty. ANALFABECI !!!
nieuk (2011.09.15)

info

0  
  0