UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Witoldzie Sadowski, proponuję udać się do szkoły na przyuczenie z języka polskiego, gdyż to co Pan napisał brzmi gorzej niż bełkot pijaka. Dobieranie i składanie słów woła o pomstę do nieba.
izi
Panie Witoldzie Sadowski, proponuję udać się do szkoły na przyuczenie z języka polskiego, gdyż to co Pan napisał brzmi gorzej niż bełkot pijaka. Dobieranie i składanie słów woła o pomstę do nieba.
izi