UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Witoldzie Sadowski, proponuję udać się do szkoły na przyuczenie z języka polskiego, gdyż to co Pan napisał brzmi gorzej niż bełkot pijaka. Dobieranie i składanie słów woła o pomstę do nieba.

izi

Anuluj