UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

miał pecha ale tak nawiasem mówiąc przepisy drogowe należy respektować w miescie czy poza miastem pamietajmy nim ułanska krew w nas da znać zdrowia życze

JAN K

Anuluj