UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech żyją kierowcy i niech dadzą żyć motocyklistom. Kierowcy patrzcie w lusterka motocykle są wszędzie. Pozdrowienia dla wszystkich zmotoryzowanych
Niech żyją kierowcy i niech dadzą żyć motocyklistom. Kierowcy patrzcie w lusterka motocykle są wszędzie. Pozdrowienia dla wszystkich zmotoryzowanych