UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Statystyki policyjne od lat głoszą, że najwięcej wypadków powodują kierowcy w wieku do 30 lat. A ci swoje, seniorzy im wadzą. Widać nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem. Ile razy powtórzyć statystykę?

uf.....