UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A najlepsze jest to, że po całym zdarzeniu gość jadąc Hondą Civic urwał sobie lusterko o radiowóz :):)
Jurek Pomidorek
A najlepsze jest to, że po całym zdarzeniu gość jadąc Hondą Civic urwał sobie lusterko o radiowóz :):)
Jurek Pomidorek