UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Statystyki policyjne od lat głoszą, że najwięcej wypadków powodują kierowcy w wieku do 30 lat. A ci swoje, seniorzy im wadzą. Widać nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem. Ile razy powtórzyć statystykę?

uf.....

Anuluj