UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem to jest jak w tym powiedzeniu "ciri bi ciri ba,kiosk był i ni ma"!Natomiast jest jeszcze wiele terrorystów co to mają dużą kasę.Kupują sobie fury i do kompletu prawojazdy,strzygą te swoje zakute łby i szpanują b.szybko jeżdząc po mieście. Nasuwa się pytanie - gdzie jest pan z drogówki z fotoradarem?
???