UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za "idioci" siedzą za kólkami swoich pięknych furek.Każdy z nich myśli że jest kierowcą rajdowym i może sobie śmigać po Elblągu jak po torze.Takim to tylko prawka zabrać.A koleś który spowodował ten wypadek to powinien pójść do więzienia na kilka lat.To by go oduczyło takiej jazdy,a znając życie dostanie w nawiasach.Autko sobie kupi nowe bo miał na 100% AC i będzie dalej szalał swoją furą. Dlaczeog tacy ludzie jeżdzą po Elblągu.Tam na miejscu tej dziewczyny mógł stać każdy.Nawet tego kolesia dziewczyna, żona, matka czy ktoś kto jest mu bliski.Dlaczego to sie staje nagmiinne w Elblągu taka jazda.Powinno się takim ludziom dać super autka i wypuścić ich na ulice aby się wzajemnie pozabijali.Byłoby bezpieczniej dla przechodniów i innych użytkowników ruchu.Pozdrowienia dla dziewczyny,która stała się ofiarą przestępcy. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Pieszy i rowerzysta

SsOwL

Anuluj