UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TAKICH kierowcow powinni zamykac w areszcie do sprawy - zeby nauczyli sie pokory. Sam mialem wypadek - taki DEBIL wjechal w grupe motocyklistow na rondzie tez NISSANEM
PREZES
TAKICH kierowcow powinni zamykac w areszcie do sprawy - zeby nauczyli sie pokory. Sam mialem wypadek - taki DEBIL wjechal w grupe motocyklistow na rondzie tez NISSANEM
PREZES