UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TAKICH kierowcow powinni zamykac w areszcie do sprawy - zeby nauczyli sie pokory. Sam mialem wypadek - taki DEBIL wjechal w grupe motocyklistow na rondzie tez NISSANEM

PREZES

Anuluj