UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z tobą Tomlsv. Widziałem tą sytuację na własne oczy. To wyglądało jak koszmar. Ta dziewczyna to tym uderzeniu przeleciała jakieś 15 m. Dobrze że przeżyła. Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia, a temu łysemu palantowi powinni zabrać prawojady do końca życia. Całe szczęście (w tym nieszczęściu) że nie było więcej ofiar. Dobrze że nikt więcej nie znalazł się na "drodze" tego samochodu a mógł to być każdy.
rotary