UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawde nie wiem z czego wY sie tak cieszycie! Tam na chodniku mógł być każdy z wAS lub z wASZEJ rodziny, przyjaciół, wtedy by wAM zrzędły miny, po tym co widziałem to sądze ze ta dziewczyna miała naprawdę duze szczęście że przeżyła. Facet wpadł w poślizg na niemalze prostej drodze, a ten kiosk to dosłownie przestawił, kiosk nie stał już na swoim dawnym miejscu. Jak możecie sie śmiać gdy tacy debile "jeżdżą" po mieście? To nic ,że spokojnie spacerujecie sobie po chodniku! A jeszcze jakaś baba dała temu kierowcy kilka pomarańczy mówiąc: "niech pan to zje, moja córka miała wypadek, więc wiem jak pan sie czuje" , mogła to powiedzieć tej 22letniej dziewczynie!
Tomlsv