17
03.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
palic sadzic zalegalizowac domagamy sie racjonalniejszej polityki narkotykowej policja nie ma co robic widocznie zamiast lapc debili dewastujacych bloki osiedla zamuje sie tym. .. Plyta Grrube jointy 2 z nasionkami konopi dostepna w sklepach i w empiku Te prawo moga sobie wsadzic strawic i przeanalizowac je***i poltycy z bozej laski nie najlepiej wodke pic i bic ludzi po pijaku marihuana nie uzaleznia kto takie bzdury wypisuje marihuana uspokaja jedyne co moza po niej robic to sie smiac czego nie mozna powiedziec o alkoholu elblag to dziura zaluje ze tu mieszkam sam nie pale ale jestem za legalem aby to gowno obnizylo skale
beermag (2011.06.05)

info

0  
  0
Najpierw sie podpisz, Ty nieuku wiejski!!! Jesli jestes tak oblatany o marysi vel trawce to moze bys napisal jakie ma wlasnosci lecznicze??? Bozia dala nam rosliny takze do leczenia!!! Dzieki Bogu propaganda postkomunistyczna z pomoca wujka amerykana dziala wspaniale!!!??
refleks (2011.06.05)

info

0  
  0
masakra zlapali normalnych ludzi a policja sobie wkreca ze to jacys przestepcy haha zostaw czlowieka te prawo mozecie se wsadzic strawic i przeanalizowac nie wiem co za pomyleniec kiedys nazwal marichuane narkotykiem przeciez od tego sie nie Umiera!!!!!
(2011.06.05)

info

0  
  0
hehe dobre teksty http://www.youtube.com/watch?v=qSmdn21d5vc to dla waszego dobra! taa nas to bardziej boli!
szimurina (2011.06.06)

info

0  
  0
chciałem donieść że na każdej ulicy widzę punkty dilerskie które sprzedają ludziom etanol i tytoń, niech CBŚ się tym zajmie bo to szkodzi ludziom przecież, powoduje uzależnienia i szkodzi zdrowiu a państwo przecież dba o zdrowie obywateli!
alkoholik (2011.06.07)

info

0  
  0
Europie polnocnej i polsce? 5,5 kilo zapewni PODAŻ NA MIESIĄC na jednej dzielnicy (5 tysiecznej) jakiego kolwiek miasteczka. .. . A POPYT jest znacznie wiekszy. .. .. To, że walczą z wiatrakami to jedno a dwa, że beszczelnie kłamią. .. z wyceną na miliony ZŁ lub z przeznaczeniem na rynek "Europy polnocnej", Sranie w banie
(2011.06.12)

info

0  
  0
marihuana to nie narkotyk, a jesli tak to tyton tez.
wolne konopie! (2011.06.15)

info

0  
  0