Grupa handlująca narkotykami rozbita
Policjanci zabezpieczyli 5,5 kg marihuany, która miała trafić na rynek w Polsce i Europie Północnej (fot. KWP Olsztyn)
Zatrzymaniem kolejnych trzech podejrzanych policjanci z Centralnego Biura Śledczego i prokuratorzy z Elbląga zamknęli rozdział działalności zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem i handlem narkotyków. W sumie zarzuty i środki zapobiegawcze zastosowano wobec sześciu mężczyzn, w tym wobec Piotra J. z Pasłęka, organizującego narkotykowy proceder. Policjanci zabezpieczyli także 5,5 kg marihuany, która miała trafić na rynek w Polsce i Europie Północnej.