UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chciałem donieść że na każdej ulicy widzę punkty dilerskie które sprzedają ludziom etanol i tytoń, niech CBŚ się tym zajmie bo to szkodzi ludziom przecież, powoduje uzależnienia i szkodzi zdrowiu a państwo przecież dba o zdrowie obywateli!
alkoholik