UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chciałem donieść że na każdej ulicy widzę punkty dilerskie które sprzedają ludziom etanol i tytoń, niech CBŚ się tym zajmie bo to szkodzi ludziom przecież, powoduje uzależnienia i szkodzi zdrowiu a państwo przecież dba o zdrowie obywateli!

alkoholik

Anuluj