UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
masakra zlapali normalnych ludzi a policja sobie wkreca ze to jacys przestepcy haha zostaw czlowieka te prawo mozecie se wsadzic strawic i przeanalizowac nie wiem co za pomyleniec kiedys nazwal marichuane narkotykiem przeciez od tego sie nie Umiera!!!!!