UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
palic sadzic zalegalizowac domagamy sie racjonalniejszej polityki narkotykowej policja nie ma co robic widocznie zamiast lapc debili dewastujacych bloki osiedla zamuje sie tym. .. Plyta Grrube jointy 2 z nasionkami konopi dostepna w sklepach i w empiku Te prawo moga sobie wsadzic strawic i przeanalizowac je***i poltycy z bozej laski nie najlepiej wodke pic i bic ludzi po pijaku marihuana nie uzaleznia kto takie bzdury wypisuje marihuana uspokaja jedyne co moza po niej robic to sie smiac czego nie mozna powiedziec o alkoholu elblag to dziura zaluje ze tu mieszkam sam nie pale ale jestem za legalem aby to gowno obnizylo skale
beermag