UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chciałem donieść że na każdej ulicy widzę punkty dilerskie które sprzedają ludziom etanol i tytoń, niech CBŚ się tym zajmie bo to szkodzi ludziom przecież, powoduje uzależnienia i szkodzi zdrowiu a państwo przecież dba o zdrowie obywateli!
alkoholik