UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

chciałem donieść że na każdej ulicy widzę punkty dilerskie które sprzedają ludziom etanol i tytoń, niech CBŚ się tym zajmie bo to szkodzi ludziom przecież, powoduje uzależnienia i szkodzi zdrowiu a państwo przecież dba o zdrowie obywateli!

alkoholik