UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
masakra zlapali normalnych ludzi a policja sobie wkreca ze to jacys przestepcy haha zostaw czlowieka te prawo mozecie se wsadzic strawic i przeanalizowac nie wiem co za pomyleniec kiedys nazwal marichuane narkotykiem przeciez od tego sie nie Umiera!!!!!