27
02.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Święto białoczerwonych, szczególny typ obywatela płytki, tandetny, krzykliwy jak amerykański film
(2011.05.03)

info

0  
  0
A jak tu świętować, cieszyć się, gdy ceny jak na zachodzie, ciągłe podwyżki, a zarobki jak na wschodzie. Brak pracy w Elblągu. I to powód do świętowania ?*florek*
(2011.05.03)

info

0  
  0
oto Polska właśnie, gdzie głupi ma najwięcej do powiedzenia. W Elblągu to widać szczególnie ! Widać że nie sztuka mówić gdy się nie ma co powiedzieć ale sztuka powiedzieć coś z sensem.
(2011.05.03)

info

0  
  0
Aby można by było cieszyć się z czegokolwiek trzeba mieć co wrzucić do gara a tak to mam w d. .te wszystkie picowate imprezy państwowe z udziałem wojska w tej dziurze, jakim jest Elbing. Głupotą, jest zajmowanie się czymś, co już dla narodu upodlonego przez biedę, nie ma już żadnego znaczenia. Chyba, że generał chciał się pochwalić, swym wciąż redukowanym w Elbingu wojskiem. Ale KOGO to interesuje ?
Nie dla mnie te bajery. (2011.05.03)

info

0  
  0
Naród upodlony przez biedę, ciągłe podwyżki itd. A w godzinach szczytu to korki na ulicach i trudno przejść przez jezdnię. .. .
ket (2011.05.03)

info

0  
  0
swieto Maja jak mialem szesc lat to byla BIESIADA a teraz i to chyba nazywaly sie komuna. ..
(2011.05.03)

info

0  
  0
Poleczka-to znaczy Polka z umysłem małej dziewczynki? Co do USA to oni faktycznie mają przez cały rok flagi wyeksponowane- tylko nie wiesz jednego, że w większości to obcokrajowcy z zieloną kartą, starający się o obywatelstwo. Amerykanie to mogą siię cieszyć, bo im żyje się o wiele łatwiej. Polacy też wyją z flagami na ulice jak poczują but na gardle. Dziś niema czego wiwatować, Od FLORKA trzy. .. .w bok. postrzega naszą rzeczywistość w sposób nieprzejaskrawiony.
gmol (2011.05.03)

info

0  
  0