UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak tu świętować, cieszyć się, gdy ceny jak na zachodzie, ciągłe podwyżki, a zarobki jak na wschodzie. Brak pracy w Elblągu. I to powód do świętowania ?*florek*
A jak tu świętować, cieszyć się, gdy ceny jak na zachodzie, ciągłe podwyżki, a zarobki jak na wschodzie. Brak pracy w Elblągu. I to powód do świętowania ?*florek*