UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak tu świętować, cieszyć się, gdy ceny jak na zachodzie, ciągłe podwyżki, a zarobki jak na wschodzie. Brak pracy w Elblągu. I to powód do świętowania ?*florek*


Anuluj