UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oto Polska właśnie, gdzie głupi ma najwięcej do powiedzenia. W Elblągu to widać szczególnie ! Widać że nie sztuka mówić gdy się nie ma co powiedzieć ale sztuka powiedzieć coś z sensem.
oto Polska właśnie, gdzie głupi ma najwięcej do powiedzenia. W Elblągu to widać szczególnie ! Widać że nie sztuka mówić gdy się nie ma co powiedzieć ale sztuka powiedzieć coś z sensem.