UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oto Polska właśnie, gdzie głupi ma najwięcej do powiedzenia. W Elblągu to widać szczególnie ! Widać że nie sztuka mówić gdy się nie ma co powiedzieć ale sztuka powiedzieć coś z sensem.


Anuluj